Akcia „Červený kríž“


Notice: WP_Scripts::localize bola volaná nesprávne. Parameter $l10n musí byť pole. Ak chcete do skriptov preniesť ľubovoľné údaje, použite namiesto toho funkciu wp_add_inline_script(). Prosím pozrite si Debugovanie vo WordPress pre viac informácií. (Táto správa bola pridaná vo verzii 5.7.0.) in /data/8/b/8b6c1d8b-ca54-44be-ac69-058157544fe5/tatranskaakademia.sk/web/wp-includes/functions.php on line 5313

V piatok (01.03.2019) sa pod taktovkou študentskej školskej rady uskutočnila akcia „Červený kríž „. Všetci študenti mali možnosť absolvovať stretnutia s členmi Červeného kríža na rôznych stanovištiach a oprášiť si tak (či možno aj získať) vedomosti a zručnosti o ošetrovaní poranených, podaní prvej pomoci v rôznych situáciách, ale aj o histórii a poslaní ČK.

Medzinárodné hnutie Červeného kríža a Červeného polmesiaca je názov pre medzinárodné hnutie, ktoré organizuje národné spoločnosti Červeného kríža. Cieľom hnutia je chrániť životy, zdravie, dôstojnosť a znižovať utrpenie ľudí v núdzi následkom vojen, prírodných alebo technických katastrof a epidémií bez ohľadu na národnosť, pôvod, náboženstvo alebo politický názor postihnutých.

Foto: Matej Bašista II.A, Benjamín Skokan III.B

Be the first to comment

Leave a Reply