2. miesto v prestížnej súťaži Networking Academy Games 2022

„Sieťový akademický program – Cisco Networking Academy je dnes najväčší a najkomplexnejší profesne orientovaný vzdelávací program na svete, ktorý od roku 1999 získal na Slovensku významnú pozíciu v oblasti odborného vzdelávania a z pohľadu prípravy špecialistov v oblasti informačných technológií a sietí svoje nezastupiteľné miesto. Na Slovensku je do tohto programu zapojených 83 stredných škôl, ktoré každoročne majú možnosť zapojiť sa do prestížnej študentskej súťaže Networking Academy Games. Študenti  súťažía podľa náročnosti úloh postupne od školského cez národné až po medzinárodné kolo. Súčasťou súťaže je on-line vedomostný test a riešenie praktickej úlohy.

V 17 ročníku študentskej súťaže z oblasti počítačových sietí Networking Academy Games (NAG 2022) dosiahol vynikajúci výsledok náš študent 4.ročníka Matúš Záremský , ktorý obsadil vo veľmi tesnom súboji  2.miesto! Vo veľkom počte až 81 súťažiacich zo stredných škôl sa nestratili ani naši ďalší študenti – Braňo Sivanič obsadil pekné 6.miesto a  Damián Regeš 15.miesto. Srdečne blahoželáme !

Študentskú súťaž NAG 2022 sa konala 21.04.2022 a organizovala ju spoločnosť Cisco Systems Slovakia v spolupráci s ASC/ITC pri Technickej univerzite v Košiciach, ITC pri Slovenskej technickej univerzite v Bratislave, ITC Žilinskej univerzity a Univerzita Pavla Jozefa Šafarika.

Kompletná výsledková listina https://netacad.sk/nag2022/vysledky/

Be the first to comment

Leave a Reply