Talentovaní študenti nás reprezentujú v poľskom Wroclawi

Naša škola sa zapojila do multikultúrneho taliansko – česko – estónsko – poľsko – slovenského projektu “ TRADIMOTION“,   v rámci ktorého študenti školy vycestovali dňa 24.09.2012 na 10- dňový pobyt do poľského mesta Wroclaw a budú reprezentovať našu krajinu, mesto a školu samozrejme v anglickom jazyku. Projekt TRADIMOTION je organizovaný Európskou úniou a je zameraný na spoznávanie kultúr iných krajín zapojených v projekte. Hlavnou témou sú tanec, kultúra, história a pod.. Srdečný pozdrav z Wroclawi nám v mene všetkých zúčastnených zaslal študent 4.B triedy Lukáš Smrž a študentka 3.C triedy Gabika Bučková.

Zdravíme 🙂

Už je to 7 dní, čo sa stal Wroclaw naším domovom. Spoločne s Čechmi, Poliakmi, Talianmi a Estóncami tvoríme dvadsaťosemčlennú skupinu, ktorú spája spoločný cieľ a to byť úspešní na našom „PERFORMANCE“ pre študentov Wroclawskej univerzity. Nestačíme sa diviť, koľko talentu sa v nás skutočne ukrýva a čoho všetkého sme schopní. Do zoznamu našich tanečných schopností si môžeme od včera pripísať polonezu, krakowiak, trojak – trojicu poľských národných tancov. Na konci tohto projektu, nás ešte čaká FLASHMOB, v jednom z wroclawských nákupných centier. Držte nám silno palce, aby sa nám všetko vydarilo podľa našich predstáv. Dúfame, že Vám už aspoň trošku chýbame, lebo nám Slovensko a naše krásne Tatry už chýbajú.

Nika, Gabika, Kaja, Marek, Lukáš a Janka 😀
/autor: Gabika Bučková, 30.9.2012/

 *****

Srdečne pozdravujeme z Wroclawi,

 

posielame prvé fotky :-), aby ste mali predstavu kde a ako fungujeme.

Máme program, ktorý nám nedáva veľa času na vylihovanie a relax. 

Dalo by sa povedať, že relaxujeme pri práci. Dnes definitívne začali prípravy projektu, vzhľadom na to, že sme sa prvý deň len spoznávali.

Je tu veľa ľudí, a každý ma v hlave veľa nápadov. 

Zajtra sa musíme dohodnúť na ceste ku úspešnému prezentovaniu práce, ktorú tu v Poľsku urobíme. 

Veríme, že budeme úspešní. 

Teda inak.    

 MY BUDEME ÚSPEŠNÍ !

 Pozdravujeme .

/autor: Lukáš Smrž, 26.9.2012/

Be the first to comment

Leave a Reply