E-Sport SSOSTA Gaming cup


Notice: WP_Scripts::localize bola volaná nesprávne. Parameter $l10n musí byť pole. Ak chcete do skriptov preniesť ľubovoľné údaje, použite namiesto toho funkciu wp_add_inline_script(). Prosím pozrite si Debugovanie vo WordPress pre viac informácií. (Táto správa bola pridaná vo verzii 5.7.0.) in /data/8/b/8b6c1d8b-ca54-44be-ac69-058157544fe5/tatranskaakademia.sk/web/wp-includes/functions.php on line 5313

V piatok (30.11.2018) sa naša škola premenila na jedno síce organizované, ale veľké hracie pole. Všetci študenti študijného odboru Informačné a digitálne technológie boli priamymi účastníkmi prvého ročníka E-Sport – SSOSTA Gaming Cup, v rámci ktorého okrem samotného turnaja so 101 aktívnymi hráčmi boli zrealizované aj veľmi zaujímavé prednášky o programovaní, eSporte a tvorbe hier.

Počas dňa sa odohralo 6 turnajov v hrách: CS:GO, League Of Legends, Hearthstone, Clash Royale, FIFA a NHL.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a organizovaní tejto akcie, sponzorom za poskytnutie cien na túto akciu a teda spoločnostiam Fadee, esogames.cz, FSP Czech a taktiež 21Games, Leveland Studios za zaujímavé prednášky.

SSOSTA TV: Záznam zo živého vysielania turnaja

Foto: Matej Bašista II.A, Benjamín Skokan III.B

Be the first to comment

Leave a Reply